Moi trybuci ^^

poniedziałek, 18 lutego 2013

Przerwa techniczna

Wybaczcie długą nieobecność. Z przykrością muszę poinformować o chwilowym zawieszeniu bloga. Potrwa to jeszcze około miesiąca (lub ew. krócej do odwołania)
Przytłoczyły mnie nieco problemy związane z moim znienawidzonym przedmiotem o szlachetnej nazwie: "matematyka", którą po prostu trzeba się zająć póki jeszcze jest czas.
Poza tym mój chłopak ma obecnie pierwszą w życiu sesję na studiach, więc jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów i nie mogę pozbierać myśli, a co dopiero tworzyć.
Obiecuję, że jak tylko sprawy szkolne wyjdą trochę na prostą, to powracam z nowym rozdziałem.
Jeszcze raz Was przepraszam!
I do zobaczenia wkrótce!


13 komentarzy:

 1. Ojejejej, ty robisz Przerwę techniczną, a ja nominowałam cię do Libster Award (szczegóły u mnie na glodowe-igrzyska-alice.blogspot)

  OdpowiedzUsuń
 2. No szkoda, szkoda bo nie mam co czytać (oprócz lektur) a ten blog bardzo mi się podoba
  E.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominuję cię do The Versatile Blogger (więcej tutaj : hope-nadzieja-na-lepsze-jutro.blogspot.com )

  OdpowiedzUsuń
 4. Z czasem wszystko może się zmienić. Z czasem możemy spotkać osoby, które zmienią cały nasz światopogląd. Zastanawiałeś się kiedykolwiek jak jedna osoba może zmienić nasze życie? Czy może sprawić, że wszystko wokół nas stanie się piękniejsze? Oczywiście, że może i przekonały się o tym Maggie i Meli - dwie zwyczajnie nastolatki z Londynu, których życie zmieniło się przez jedno rodzinne spotkanie, na którym spotkały ... One Direction?
  Zapraszam na http://without-you-on-my-mind.blogspot.com/
  Pozdrawiam : 3

  OdpowiedzUsuń
 5. O nieee... a właśnie się wciągnęłam! Szkoda, będę czekała na następne rozdziały z cierpliwością. Mam nadzieję, że szybko wrócisz bo jestem sraaasznie ciekawa co będzie dalej... :)
  Było by mi miło gdybyś zajrzała do mnie, dopiero zaczynam ;)-> http://zrodzonawcieniu.blogspot.com/

  PS Radzę usunąć weryfikację obrazkową :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej, jestem w klasie maturalnej i właśnie jestem w trakcie tworzenia prezentacji na maturę ustną. Mój temat to tajemnice bestsellerów. Poszukuję osób, które interesują się takimi książkami jak: SAGA O HARRYM POTTERZE, IGRZYSKA ŚMIERCI, KSIĄŻKI DANA BROWNA oraz PACHNIDŁO. Z tego co widzę, jesteś jedną z nich, więc może chciałabyś mi pomóc odpowiadając na kilka moich pytań? Byłabym bardzo wdzięczna. Więcej informacji znajdziesz w poście na moim blogu: http://suoegrog.blogspot.com/2013/05/piaty-maja-niedziela.html
  Tam też możesz wyrazić chęć pomocy, z góry bardzo dziękuję. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

  PS. Przepraszam za spam, ale każdemu chcę przekazać tę samą wiadomość.

  OdpowiedzUsuń
 7. proszę napisz chociaż jeden krótki rozdzialik

  OdpowiedzUsuń
 8. Nominuję Cię do Versatile Blog Award ^^ Szczegóły tutaj:http://to-tylko-igrzyska.blogspot.com/p/nagrody.html
  Pozdrawiam, mockingjayonfire ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. >>Uwaga! spam. c:<<
  http://panem.forumpl.net/

  Serdecznie zapraszamy na forum pbf dotyczące Igrzysk Śmierci, na którym możesz wcielić się w wykreowaną przez siebie postać i wraz z innymi walczyć o sprawiedliwość w Panem lub wręcz przeciwnie - pomóc w wykreowaniu areny czy zostać członkiem rządu.

  Forum, które przez siedem ostatnich miesięcy twardo trzymało się w PBF-owym świecie, przeniosło się na nowy serwer, a co ważniejsze - odświeżyło fabułę, tworząc idealną sposobność do przywitania nowej, świeżej krwi. Startujemy od nowa, z czystym kontem, pełni zapału i pomysłów.

  "Kraj podnosi się z gruzów po długiej i wyniszczającej wojnie. Alma Coin, prezydent Trzynastego Dystryktu, zajęła Kapitol, wprowadzając tam swoich żołnierzy. Jeśli jednak ktokolwiek miał nadzieję, że zakończy to ciężki dla kraju okres, to nie mógł się bardziej pomylić.
  Rdzenni Kapitolińczycy, wysiedleni ze swoich domów i upchnięci w ogrodzonym murem gettcie, zostali pozbawieni większości środków do życia. Otrzymują pomoc od zbuntowanych rebeliantów, którzy nie potrafią pogodzić się z faktem, że wolność, o którą tak długo walczyli, otrzymali kosztem niewinnych ludzi. Dystrykty, które nie zostały jeszcze zmiecione z powierzchni ziemi, starają się odbudować swoje tereny, ale niepodległa stolica wciąż skąpi pomocy. Część mieszkańców osiedla się w zniszczonym mieście, gnana pogonią za lepszym jutrem - o takowe w Kapitolu wciąż jednak ciężko, gdyż metropolia, ogarnięta wewnętrznymi sporami i rosnącym niezadowoleniem, nie należy do najbezpieczniejszych miejsc, a zagrażający pozycji nowej pani prezydent, znikają w dziwnych okolicznościach.
  A kiedy wydaje się, że już gorzej być nie może, Panem wstrząsa nowe postanowienie Almy Coin: Siedemdziesiąte Piąte Głodowe Igrzyska nie tylko się odbędą, ale wezmą w nich udział dotychczasowi Kapitolińczycy. Dwanaścioro krewnych urzędników państwowych oraz dwanaścioro wylosowanych z getta dzieciaków, weźmie udział w turnieju na śmierć i życie, który zwycięży ostatnia osoba, zdolna ustać na własnych nogach."

  Serdecznie zapraszamy!
  http://panem.forumpl.net/

  OdpowiedzUsuń
 10. Informuję, że twój blog został nominowany do Liebster Awards.
  http://jestes-dla-mnie-nieumarlym.blogspot.com/p/liebster-awards.html

  OdpowiedzUsuń
 11. Kiedy następne rozdziały!? Już nie mogę się doczekać! To jest genialne! Łączysz moje dwie najulubieńsze postaci!

  OdpowiedzUsuń
 12. Sorry za spam ale nie znalazłam odpowiedniej zakładki.
  Od lat była we mnie taka siła mocniejsza od wszystkiego.
  Siła przez którą byłam ograniczona.
  Siła która czyniła mnie słabą.
  Strach.
  Inni ludzie potrafili sobie z nim radzić, spychali go w najciemniejszy zakątek umysłu.
  Ale nie ja.
  Właśnie dlatego nie nadawałam się do tej gry.
  http://magshungergames.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratulacje:) Nominuje Cię do Liebster Blog Award:) Szczegóły tutaj:http://emis2000.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń